12. – 14. ČERVNA 2020 | TÉMA: PŘÍLEŽITOSTCOVID-19

Ondřej Nečas

FACILITÁTOR & OTEC ŠKOLY IMPROVIZACE

Od roku 2003 působí jako organizátor a produkční kulturních a vzdělávacích akcí pro širokou veřejnost a firmy.

Prošel si náročnými tréninky v marketingovém a reklamním prostředí, kde rozvíjel své komunikační dovednosti. S pomocí svých kolegů, mentorů a koučů, našel velkou inspiraci v propojení aplikované improvizace, umění a komunikačních technik pro následné využití v osobním životě i firemním prostředí.

Před 5. lety spoluzakládal první českou ŠKOLU IMPROVIZACE, spolupracuje s celosvětovou APPLIED IMPROVISATION NETWORK (AIN) sdružující odborníky nejen na improvizaci z celého světa.

WORKSHOP


Chytni příležitost

Sobota | 8:15 – 9:45  

S některými lidmi se nám spolupracuje lépe a s některými hůře. Někteří lidé říkají častěji ne – a odměnou je jim jejich bezpečí – někteří lidé říkají častěji ano – a odměnou je jim dobrodružství. Implementace techniky “ano, a…” ukazuje, jak lze rozvíjet projekty a ideje druhého a odměňuje nás pozitivním a podporujícím prostředím, kde má každý člen týmu zodpovědnost za svůj příspěvek.

Přijímání & Rozvíjení příležitosti

Ochota riskovat a jít do akce

DOPROVODNÝ PROGRAM


Tyč a tělo v pohybu

Sobota | 21:00 – 22:00 

Základní ovládnutí tyče, jako pomocníka pro hledání rovnováhy v těle. Uvědomění si vlastní fyziky, pohybu, rozvinutí jemné motoriky a hlavně dárek pro vaše tělo. Po setmění si to budete moci zkusit i s ohněm.