KVĚTEN–ČERVEN 2021 | TÉMA: PŘÍLEŽITOSTVSTUPENKY

Kdo je Kamba?

Nezisková organizace KAMBA vznikla v Táboře v roce 2016 s potřebou nabízet zdravotníkům možnost obnovení síly pro vykonávání své profese. Tak vznikl i KAMBA festival, který se poprvé uskutečnil v roce 2017. Po prvním ročníku jsme obdrželi více než 50 pozitivních zpětných zpráv. To nám dodalo energii a ukázalo, že takový formát (kombinace přednášek, workshopů, divadla a hudby) je správná cesta.

V roce 2018 jsme založili další minifestival, a to KAMBA STUDENT, který se koná v termínu určeném pro studenty. První ročník se konal v březnu v Kampusu Hybernská: jeden den plný workshopů a přednášek na téma “Začít u sebe!”

A co do budoucna? Chceme ještě více rozšířit povědomí o myšlence „Abychom tu mohli být pro druhé, musíme tu být nejprve pro sebe“. Proto jsme se rozhodli věnovat i ostatním profesím a chceme být otevření i pracovníkům v sociálních službách, učitelům a vlastně všem, pro koho jsou naše témata přínosem. Výsledkem této snahy jsou projekty Zachraň záda! a Zachraň hlavu!

KAMBA FESTIVAL

Každý rok v červnu se můžete těšit na velký festival plný workshopů, divadla, hudby a přednášek. Program, fotografie a video:

KAMBA STUDENT

Jednodenní mini festival určený pro studenty na téma „Začít u sebe!“ momentálně pořádáme v Praze na jaře a v Českých Budějovicích na podzim. Studenty zde čeká koktejl zajímavých osobností a kvalitních workshopů. Program, fotografie a video:

PROJEKTY „ZACHRAŇ!“

Pro školy, úřady a zdravotnická zařízení pořádáme jednodenní aktivitu věnující se různým tématům. Nyní se zaměřujeme na oblasti Zachraň záda! a Zachraň hlavu!. V obou projektech jsou profesionální lektoři, kteří učí, jak si nezničit záda při polohování pacienta, při sezení celý den v kanceláři a v druhém případě, jak se zbavit stresu a „chránit svou hlavu“. Pokud máte o intenzivní jednodenní aktivitu zájem, napište koordinátorce projektu Ing. Terezii Vondráčkové, Ph.D (vondrackova@kamba.eu).