12. – 14. ČERVNA 2020 | PŘÍLEŽITOSTVSTUPENKY

O festivalu

CO TO JE A PROČ TO DĚLÁME?

„Inspirace a podpora všem pracujícím s lidmi“ je nosnou myšlenkou festivalu. Kombinací inspirativních přednášek, zážitkových workshopů a příjemného prostředí utváří jedinečný víkend, na který jen tak nezapomenete. Zabýváme se 3 základními rozměry člověka, a to fyzickým, psychickým i spirituálním. Pro festival je typický široký záběr témat, která si můžete nejen vyslechnout, ale i probrat v menší skupině nebo zažít přímo na vlastní kůži. Heslem letošního ročníku je „Příležitost“.

Festival je pro každého, kdo si chce aktivně odpočinout, a hlavně inspirovat se a vyzkoušet si, jak doplňovat svoji energii. Primárně se zaměřuje na všechny profese pracující s lidmi. Na zdravotníky/učitele/sociální pracovníky jsme tedy mysleli o trochu více, ale na své si přijdou rozhodně i jiná povolání.

KDY A KDE TO JE?

Festival se koná každoročně vždy druhý červnový víkend. Společný program začíná v pátek odpoledne/navečer, a končí v neděli okolo poledne. Letošní ročník bude probíhat od pátku 12. června do neděle 14. června 2020.

Kamba festival je umístěn v historickém centru jihočeského Tábora. Svoje zázemí má v nádherné historické budově zvané Střelnice, kde se konají přednášky, a která se pyšní zahradou s výhledem na vodní nádrž Jordán. Současně však v útulném prostředí místních okolních kaváren, vinoték nebo dokonce v divadle pořádáme workshopy a další doprovodný program. Uvolněná a přátelská atmosféra je pro festival typická.

CO DÁL?

Minulé ročníky nabídly již mnoho skvělých řečníků, mezi nimiž můžeme zmínit Radkina Honzáka, Mariana Jelínka, Václava Malého nebo Naďu Grosamovou. Pro lepší představu o festivalu si můžete prohlédnout program s anotacemi jednotlivých přednášek a workshopů, stejně jako videa a fotografie z minulých ročníků a ochutnat tak festivalovou pohodu z let 20172018 a 2019.

V minulých letech jsme navíc zorganizovali i zmenšenou verzi festivalu pro studenty v Praze a Českých Budějovicích. Zároveň však máme i cílené podpůrné programy jako například Zachraň záda nebo Zachraň hlavu pro zájemce z veřejných i soukromých organizací.