KVĚTEN–ČERVEN 2021 | TÉMA: PŘÍLEŽITOSTVSTUPENKY

O festivalu

INFORMACE O LETOŠNÍM ROČNÍKU KAMBA FESTIVALU 2021

Vážení příznivci Kamba festivalu,

v současné době nás stále omezují vládní opatření. Stejně jako minulý rok, kdy jsme museli kvůli koronaviru celý ročník zrušit, ani letos přesně nevíme, jaká bude situace. I přesto Vám chceme oznámit, že tento rok KAMBA FESTIVAL bude!
Vzhledem k přetrvávající pandemii jsme se tentokrát rozhodli pro významnou změnu formátu:

TŘI ONLINE STŘEDY

KDY: středa 26. května 2021, středa 2. června 2021, středa 9. června 2021 vždy od 18:00 do 21:30
KDE: ZOOM | v předstihu obdržíte odkaz a potřebné instrukce

SOBOTNÍ OSOBNÍ SETKÁNÍ

KDY: sobota 12. června 2021 od 10:45 celý den | 35 účastníků
KDE: Divadlo Oskara Nedbala Tábor | virtuální prohlídka

Osobní setkání je aktuálně z důvodu vládních opatření platné pro prvních 35 zájemců. (V případě, že nebude možné se osobně sejít, program se automaticky přesouvá do online prostoru.)

Ostatním zájemcům, kteří si koupí vstupenku, nabízíme živý online přenos.

Věříme, že Vás nová forma Kamba festivalu zaujme a zachováte nám přízeň. Právě díky Vám nás stále moc baví festival připravovat i v této nelehké době. Více informací najdete v sekci PROGRAM.

Budeme se těšit na Vaši účast!

Děkujeme a přejeme pevné zdraví,
Kamba tým

O ČEM JE FESTIVAL A PROČ HO DĚLÁME?

Nosnou myšlenkou festivalu je „Inspirace a podpora všem, kteří pracují s lidmi“.

Kombinací inspirativních přednášek, zážitkových workshopů a příjemného prostředí utváří jedinečný víkend, na který jen tak nezapomenete. Zabýváme se 3 základními rozměry člověka, a to fyzickým, psychickým i spirituálním. 

Pro festival je typický široký záběr témat, která si můžete nejen vyslechnout, ale i probrat v menší skupině nebo zažít přímo na vlastní kůži. Heslem letošního ročníku je „Příležitost“.

Festival je pro každého, kdo si chce aktivně odpočinout, a hlavně inspirovat se a vyzkoušet si, jak doplňovat svoji energii. Primárně se zaměřuje na všechny profese pracující s lidmi. Na zdravotníky/učitele/sociální pracovníky jsme tedy mysleli o trochu více, ale na své si přijdou rozhodně i jiná povolání.

JAKÉ BYLY MINULÉ ROČNÍKY?

Minulé ročníky nabídly již mnoho skvělých řečníků, mezi nimiž můžeme zmínit Radkina Honzáka, Mariana Jelínka, Václava Malého nebo Naďu Grosamovou

Pro lepší představu o festivalu si můžete prohlédnout program s anotacemi jednotlivých přednášek a workshopů, stejně jako videa a fotografie z minulých ročníků a ochutnat tak festivalovou pohodu z let 2017, 2018 a 2019.

V minulých letech jsme navíc zorganizovali i zmenšenou verzi festivalu pro studenty v Praze a Českých Budějovicích. Zároveň však máme i cílené podpůrné programy jako například Zachraň záda nebo Zachraň hlavu pro zájemce z veřejných i soukromých organizací.

DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM