KVĚTEN–ČERVEN 2021 | TÉMA: PŘÍLEŽITOST

O festivalu

KDY A KDE BUDE KAMBA FESTIVAL?

KDY: 12. – 14. června 2020
KDE: v historickém centru jihočeského Tábora

Kamba festival má svoje zázemí v nádherné historické budově zvané Střelnice, kde se konají přednášky, a která se pyšní zahradou s výhledem na vodní nádrž Jordán. Současně však v útulném prostředí místních okolních kaváren, vinoték nebo dokonce v divadle pořádáme workshopy a další doprovodný program. Uvolněná a přátelská atmosféra je pro festival typická.

O ČEM JE FESTIVAL A PROČ HO DĚLÁME?

Nosnou myšlenkou festivalu je „Inspirace a podpora všem, kteří pracují s lidmi“.

Kombinací inspirativních přednášek, zážitkových workshopů a příjemného prostředí utváří jedinečný víkend, na který jen tak nezapomenete. Zabýváme se 3 základními rozměry člověka, a to fyzickým, psychickým i spirituálním. 

Pro festival je typický široký záběr témat, která si můžete nejen vyslechnout, ale i probrat v menší skupině nebo zažít přímo na vlastní kůži. Heslem letošního ročníku je „Příležitost“.

Festival je pro každého, kdo si chce aktivně odpočinout, a hlavně inspirovat se a vyzkoušet si, jak doplňovat svoji energii. Primárně se zaměřuje na všechny profese pracující s lidmi. Na zdravotníky/učitele/sociální pracovníky jsme tedy mysleli o trochu více, ale na své si přijdou rozhodně i jiná povolání.

JAKÉ BYLY MINULÉ ROČNÍKY?

Minulé ročníky nabídly již mnoho skvělých řečníků, mezi nimiž můžeme zmínit Radkina Honzáka, Mariana Jelínka, Václava Malého nebo Naďu Grosamovou

Pro lepší představu o festivalu si můžete prohlédnout program s anotacemi jednotlivých přednášek a workshopů, stejně jako videa a fotografie z minulých ročníků a ochutnat tak festivalovou pohodu z let 2017, 2018 a 2019.

V minulých letech jsme navíc zorganizovali i zmenšenou verzi festivalu pro studenty v Praze a Českých Budějovicích. Zároveň však máme i cílené podpůrné programy jako například Zachraň záda nebo Zachraň hlavu pro zájemce z veřejných i soukromých organizací.