12. – 14. ČERVNA 2020 | TÉMA: PŘÍLEŽITOSTCOVID-19

Ing. Marcela Roflíková, MBA

Zakladatelka Českého mindfulness institutu

“Po téměř 20 letech manažerské práce v mezinárodním businessu  a vytrvalého hledání cesty k vyšší efektivitě a především spokojeného a rovnovážného života při současném uplatnění potenciálu jsem objevila svoje poslání. Založením Institutu jsem  propojila svoje zkušenosti a dovednosti s hodnotami, které ctím a žiju. Je to můj příspěvek k tomu, aby lidé žili šťastně, byli úspěšní a plně uplatnili svůj potenciál.”

WORKSHOP


Víte, že každý máme 22 000 příležitostí denně?

Sobota | 13:15 – 14:15  

Těmi příležitostmi je každý náš nádech a každý náš výdech. Základní předmět, na kterém můžeme rozvíjet svoji mindfulness (všímavost) a využít tak příležitost k nacházení cesty k větší spokojenosti ve svém životě. A to i pokud se náš život právě neděje podle našich představ. Využijte příležitost vyzkoušet si praktická mindfulness cvičení pro běžný pracovní den.

 

PŘEDNÁŠKA


Přítomný okamžik jako největší příležitost ke změně

Neděle | 8:15 – 9:45 

Naše životy se odehrávají pouze v přítomnosti. Pouze TADY a TEĎ  máme možnost se rozhodovat, radovat či trápit. Přesto žijeme téměř 80% svých životů v minulosti nebo v budoucnosti. Není to tak trochu nešetrné zacházení s darem života, který jsme dostali? Využijte příležitost a přijďte si pro inspiraci k většímu zpřítomnění svého života.